Puslapiai

Search This Blog

4.7.18

NOVEXPERT dėžutės apžvalga

Na ir sakyk, kaip mano naujasis dizainas?

Daug visko vyks šiais metais su tinklaraščiu ir instagramu, tad sek mus ten, o dabar keliaujame aptarinėti NOVEXPERT dėžutės!

Visų pirma, ją gavau Juara kosmetikos renginyje. Jis įvyko gan seniai (kovo mėnesį), bet aš mėgstu išsakyti apie priemones tik tada, kai jas daugiau laiko panaudoju. Man tai atrodo daug logiškiau, nes panaudojus kartą nežinai, kaip kas juk.

Ne paslaptis, kad šiuo laikotarpiu esu pervargusi. Pas mane kasdien pajuodę paakiai, juos slepiu maskuokliu, bet jėgų trūkumas kartais neleidžia pasikelti iš lovos ir prisiversti dirbti.

Bet aš nebūčiau aš, jei savo #positivevibes hashtag'o nepateisinčiau! Juk mažai tų blogų dienų būna, o prasmingai ir turiningai praleisti laiką norisi vis dažniau!

Iš tikrųjų, kuo tai susiję su Novexpert kosmetika, apie kurią aš kalbėsiu? Sakoma, kad jų produktai atnaujina odą ir sustabdo senėjimo procesą. Atrodo, wow, kai pagalvoji. Bet yra priemonių, be kurių aš šiandien savo dienos nepradedu!


 Aš iš tikrųjų, kad ir pirkdama sau kažkokią priemonę labai atidžiai perskaitau. Gyvenime galbūt didžiausia laimė nežinoti, ką reiškia turėti spuogais nusėtą veidą, nes maniškis - gerų genų. Jei ir rasi kokį spuogą, tai tik kaip aš sakau „kartą į metus“.

Po Juara.lt organizuoto renginio grįžusi namo su šia dėžute nekantravau ją iš karto atidaryti, išnagrinėti, perskaityti. Nors ir per patį renginį buvo paaiškinta hialurono rūgšties svarba, kad visa tai
100 % natūralu, hipoalergiška ir kad jokių cheminių medžiagų čia nerasi. Žavėjo. Žinoma!


O ir priemonių gavau, kaip matot, nemažą kiekį! Bet apie viską nuo pradžių. Dabar savo dienos neįsivaizduoju be šių 2 priemonių:

#musthave


Serumas veidui su hialurono rūgštimi. Aš turiu be galo sausą odą, vietomis - tragediškai sausą. Šis serumas padeda drėkinti veidą ir daro odą elastinga. Pripažinsiu - turiu šiai priemonei jau išsivysčiusią priklausomybę. Ryte vakare be jos nebegaliu! 😂💖
Pakanka tik 2-6 lašų (aš tepu kokius 5). Ir drąsiai sakau - padeda!


O šis - iš viso! Veido dulksna su hialuronu. Baigiu išnaudoti, jei atvirai 😂😍po makiažo aš jį naudoju kaip fiksatorių, jis suteikia mano makiažui tokį natūralumą. Naudoju ir be makiažo būdama - kai jaučiu, kad veidui trūksta drėgmės. Kvapas - nuostabus. Paskaičius sužinojau, kad ji veikia kaip ir apsauginė priemonė nuo aplinkos taršos. Tad merginos, tikrai patariu šią priemonę turėti savo kosmetinėje!


Ši - intensyviai drėkinanti veido kaukė. Ir čia, kaip ir visose priemonėse - hialurono rūgštis. Man ši kaukė yra kosmosas vien todėl, kad po panaudojimo oda tampa be galo minkšta! Tik reikia negailėti šios kaukės, tepti storą sluoksnį, tada apsaugosit savo odą 100%.


O čia - įdomus reikalas! Du viename ir kaukė, ir veido šveitiklis su vitaminu C. Ji man tinka, nes labai dažnai būnu saulėje ir jaučiu nuovargį, kaip ir sakiau!

Jeigu norit naudoti kaip kaukę, ji veikia taip:
6-8 min. riebi ir probleminė oda
4-6 min. mišri arba normali oda
3-5 min. sausa oda

Kaip jau visi suprantat, nešioju 5 minutes šią kaukę. 😊Va, net nusičiaudėjau, kad teisybė! 😂

Bet ją galit naudoti ir kaip veido šveitiklį. Po kaukės vartojimo, kurį parašiusi aukščiau, apie 2 minutes švelniai masažuokit veidą drėgnomis rankomis tik venkit masažuoti lūpas ir akis.

Tai nėra pigi kosmetika. Bet įperkama. Aš pasakysiu, kad gera kosmetika visada turi savo kainą. Tad jei norite įsigyti, mielai kviečiu užeiti į www.juara.lt puslapį ir surasite ne tik Novexpert produkcijos, bet ir kitų priemonių!


Sek mane instagrame: @aistebisk
Iki greito pasimatymo,
#baltaijuodakava ♥

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign