Puslapiai

Search This Blog

9.7.18

... ir ko tu nesišypsai? #positivevibes


šiandien keista diena. sumąsčiusi pagulėti lauke ant žolės stebėjau žmones. taip norėjosi pamatyti bent vieną tikrai besišypsantį, laimingą. deja, neradau NEI VIENO. IŠ 63 suskaičiuotų... liūdnoka, sakyčiau. arba aš čia viena tokia naivi, kuri tikisi pamatyti bent vieną be priežasties besišypsantį žmogų.
.
.
nemoralizuosiu nieko. tik noriu, kad įžvelgtumėt šiek tiek tolėliau. nežinau, kas išmokė mane džiaugtis rytu, priimti kiekvieną dieną kaip dovaną, kurią pati susikuriu. nejaugi beliko tik socialiniai tinklai, patyčios, „pletkai“?
.
.
ar jau dingo džiaugsmas atsidaryti automobilio langą ir justi stiprų vėją? ar buvimai su draugais prie ežero jau tapo kasdienybe, nebeteikiančia malonumo? ar kūryba jau tapo nuobodžia, kad retai bekuriantį žmogų matau su kibirštimi gero „vibes“? 😞
.
.
unikalu atrasti, o atradimai verčia šypsotis. linkiu atrasti laiko draugams, šeimai, sau. atrasti vietas, dalykus, kurie jus priverstų nusišypsoti. juk pozityvas skatina mus būti geresniais!
.
.
ir taip, aš tikiu, kad po šio įrašo galvosit, oi, naivuolė, tikisi pasaulyje taikos, bet šiek tiek įneškit į save ne to negatyvo ir pasaulis bus visai kitoks! 💋💓
*
Labanakt.

jei patiko mano rašliavos ir nori jų daugiau, sek mane instagrame: @aistebisk

  nuotrauka: tumblr.com


1 komentaras:

  1. Hey dear!
    Loved the post and already followed you!
    I want invite you to visit and follow my blog back <3

    pimentamaisdoce.blogspot.pt

    AtsakytiPanaikinti

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign