Puslapiai

Search This Blog

11.6.18

susitikimai. Dovilė

2018 metai. birželio 9 diena. Dieną prieš sumąsčiau tuos susitikimus su atsitiktiniais žmonėmis ir vuolia, kitos dienos rytą gaunu žinią - turėsiu Vilniuje svečių!
Su Dovile esame draugės nuo mokyklos laikų. Tai labai didelė vertybė turėti artimą žmogų iš mokyklos laikų. Ir tik baigus ją supranti, kad tai labai geras patikrinimas, kiek iš jų liks iš tikrųjų.
Na, nesu aš ta ideali draugė, neskiriu daug laiko draugams, nes laikas man trūkumas visame gyvenime - aš niekada nieko nespėju. Bet ne apie tai.
Pirmą kartą mūsų susitikimas įvyko Vilniuje. Ir pakeisti tą rutiną sakyčiau buvo verta. Nors ir buvau labai serganti - užkimus, su „užgulta“ nosimi ir nors ne visiškai jaučiausi linksma, bet. Tiek visko įvyko!
Aprodžiau savo mylimą užupį, nuvedžiau prie likimo supynių, sakė, patiko. Senamiestis, katedra, Gedimino prospektas... Na, praktiškai visas centras. Bet pasižadėjo ir kitam kartui atvykti, nes visko per pusdienį aprodyti negalėjau. Ir mano bėdos:
- Tai Dovile, pavargau, tai sustojam, tai nugraužė batas koją, tai nesveika...
O JI ATLAIKĖ! Na, nes įpratusi matyt ♥
Ir pokalbiai prie kavos... Ji tik šiandien sužinojo, kad nemėgstu kavos su kofeinu! Sugalvojom ką veiksim šią vasarą, kai pasibaigs jos praktika. O tuo labiau supratom, kad čia tos vasaros ypač mažai. Aš nelabai dažnas svečias Marijampolėj, bet ten ir sutarėm taip dažnai nebūti!
Tik dar jos naują Hugo reikia supažindinti su Timuku mano (kas nežino, tai mūsų šunys).
Apibendrinant... Keista susitikti kitur. Palikti visus automobilius ir pagaliau tikrai skirti laiko mums abiems. Be jokių telefonų... Juk tokių draugysčių ypač mažai. Ir linkiu jums tokių turėti kiekvienam kuo daugiau! Dabar net įdomu, koks bus sekantis susitikimas. Seks 15 savaičių. Jai patiks man ir jums, bus daugiau!
Jaučiu, kad man labiausiai įdomu ir smalsu bus susitikti su nepažįstamais žmonėmis. Bet tuo ir įdomiau gyventi!


P.S. Jeigu smalsu, ką veikiu, kas aš - sek baltai juodą kavą instagram! @aistebisk
Ir Facebook: Baltai juoda kava

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign