Puslapiai

Search This Blog

28.5.18

Atėjo metas pokyčiams!

Ir jų bus daug. Labai ilgai spėliojau, ar aš esu laiminga rašydama čia į mėnesį vos 1 kartą ir neaktyviai laikydama šį tinklaraštį. Labai ilgai galvojau, kuo išsiskirti iš kitų, kuo mane prisimintų, kuo padaryti šį tinklaraštį kitokį, nei kiti. Ir supratau - perlipti baimes man teks! Tad pristatau keletą naujų dalykų, po kurių baltai juoda kava ir skanus blogas taps naujesniu, tikiuosi įdomesniu ir prieinamesniu tinkaraščiu!

1. MANE PAMATYSITE TIK NUO RUGSĖJO MĖNESIO. Taip. Esu numačiusi veiklų planą, po kurio noriu išoriškai pasikeisti. Bet čia nesiplėsiu, susitiksime rudenį! 

2. TIKIUOSI, KAD FOTOGRAFĖ SURAS ŽMOGŲ, KURIS FOTOGRAFUOS IR MANE! KŪRYBINĖ KOMANDA - IEŠKAU JŪSŲ! Na ką gi, atėjo ta diena, kai suprantu, kad pati visko gyvenime nebespėsiu pasidaryti. Ieškau kūrybinės komandos Vilniuje ir Marijampolėje. Tiek fotografų, tiek vizažistų. Kaip kas ir kodėl - susirašykime asmeniškai: aiste.biskyte@gmail.com

3. ASISTENTĖ. Va tai tau! Net ir tokio žmogaus man reikės! Jeigu tu esi per daug pozityvi, veikli, bet daug daryti nemėgsti - ieškau tavęs! 

4. NAUJI ĮRAŠAI. Pokalbiai, pozityvumo liejimasis per kraštus, madų, kosmetikos pristatymai, išbandymai, apie mane, netgi gyvenimas kitur, kuris truks iki 5 mėnesių - bus ką pamatyti ir ką papasakoti. 

5. NAUJAS DIZAINAS. Vizija, misija ir vuolia! Atsinaujinsim ir būsim dar patogesnė svetainė!

Lauki? Nes laukiu ir aš! Kavą gersim ne tik čia, bet ir realybėj! Labai norėčiau kiekvienam iš jūsų skirti bent dalelytę savo laiko ir susitikti! Nes kartu mes padarysim daugiau, nei po vieną! Jūsų trūksta vos 500, kad tinklaraštis būtų perskaitytas 40 tūkstančių kartų. Man tai - kosmosas. Ir aš suprantu, kad sustoti nebegaliu, nes nuvilčiau jus! 

Ir sekam mane instagrame @aistebisk ♥

Iki labai labai greito pasimatymo! 


1 komentaras:

  1. Ey, didžiausios sėkmės keičiantis ir labai labai lauksiu naujų įrašų!

    AtsakytiPanaikinti

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign