Puslapiai

Search This Blog

22.4.18

Pavasaris su Laud Clothing!

Sakuros, saulė, žmonių minios... tai rodo, kad Vilniuje ir visoje Lietuvoje jau pavasaris! Gera, kai nereikia žieminių paltų, batų, o gali rengtis pavasariškai! Net ir nuotaika puiki, sutinki vis daugiau pažįstamų...

Gera matyti vis daugiau ir šypsenų žmonių veiduose! Iš tikrųjų tai pirmasis mano pavasaris Vilniuje, o tiek darbų užgriuvusių, kad vos spėji suktis. Vieną savo išėjimą miestan pasivaikščioti nutariau įamžinti.

Ne vienas mano draugas pasakytų, kad esu pamišusi sekti lietuvių dizainerių darbus. Aš matau realų progresą, aukštą kartelę, kad jie nei kiek ne prastesni už užsienio dizainerius. Šiuos marškinėlius turiu jau daugiau nei pusę metų, bet manęs dar ir dabar klausia kur juos pirkau.

Jų minimalistinės detalės, iškirpimai yra be galo gražios ir patraukiančios dėmesį. Ir tie, kas yra pratę prie ilgų, baltų marškinių čia puiki alternatyva! Aš dabar imu pakaitomis, nes esu marškinių maniakė 😁LAUD Clothing (paspaudę nuorodą iškart būsite nukreipti į puslapį) dar nėra tokia populiari Lietuvos rinkoje, bet tikiu, kad vieną dieną taip tikrai atsitiks! Dabar yra dar daugiau pavasarinių marškinių, kurie tikrai tiks Jūsų minimalistiniam stiliui, kuris tiktų ir pasipuošti, ir laisvalaikiui!

Dar apie marškinėlių dėvėjimą - medžiaga yra patvari ir per tiek laiko jokių siūlių ar kitokių defektų nepasirodė. Tad kainos ir kokybės santykį giriu!

Pridedu ir daugiau nuotraukų iš mano pasivaikščiojimo, kad susidarytumėte geresnį vaizdą!

Įsigyti ir pažiūrėti, kokių grožybių ir paltų, ir rankinių jie kuria galite čia: https://www.facebook.com/Laudclothing/

Taip pat sek mane ir LAUD Clothing instagrame!
@aistebisk
@laud_clothing

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign