Puslapiai

Search This Blog

11.3.18

Mano akimis: kuo šios valstybinės šventės išsiskiria iš kitų?

Sveiki visi!

Pirmiausiai norėčiau Jus visus pasveikinti su Kovo 11-ąja! Atvirai pasakius, bet ši šventė po vasario 16-osios yra labai sustiprinta, todėl man širdžiai tik gera matyti vėl tiek iškeltų vėliavų... ♥

Šios šventės yra ypatingos. Šimtmečio proga mano mintyse kilo idėją sukurti 100 portretų (paspaudę nuorodą iškart būsite nukreipti į puslapį) projektą, kuris tiek mane, tiek Jus visus sujungia į vieną gražų žodžių junginį - Lietuva, laisvė, šimtmetis. Ta proga tiek patys mažiausia, tiek paaugliai, studentai ar suaugę žmonės siuntė man savo mintis, kas jiems yra šie 3 žodžiai. Kol pagaliau surinkau 100 žmonių, juos nufotografavau ir vuolia, turime projektą, kuris tęsis net iki birželio 18 dienos!

Tai yra be galo gražus gestas mums visiems lietuviams - vertinti, branginti ir mylėti savo šalį!

Man asmeniškai Lietuva, vėliava, vytis kelia nuostabius sentimentus, kuriuos pamačius šypsena pati kyla mano veide!

Šį šimtmetį ir kovo 11 dieną norėjau įprasminti savyje dar labiau. Norėjau turėti kažką tokio, kas mane simbolizuotų kaip patriotę, kuri be galo myli savo šalį.

Ir visai atsitiktinai, vaikščiodama per facebook radau nuostabų džemperį. Ir žinot būna ta akimirka, kai nedvejoji dėl kokio nors daikto pirkimo, nes žinai, kad tau jo labai reikia.

Taip atsitiko su Lithuania 100 (paspaudę nuorodą iškart būsite nukreipti į puslapį) kuriamais džemperiais. Vos pamačiusi nutariau jį įsigyti. O dabar su juo skirtis yra labai sunku, nes jis buvo mano gelbėtojas nr. 1 per visus šalčius, nes viduje yra labai šiltas, jo medžiaga yra labai kokybiška!

 Todėl kviečiu visus, kurie nori įsigyti tokį džemperį užeiti į https://lithuania100years.com/ puslapį. Ten rasite ne tik su vyčiu, bet ir su Lietuvos vėliava, ąžuolo motyvais, o gal patiks ir kokia kitokia atributika, kokią jie siūlo. Visiškai nuoširdžiai Jums rekomenduoju, nes kainos ir kokybės santykis yra vienas prie vieno!

Tuo savo įrašą ir norėčiau pabaigti. Kitą savaitę pasirodys naujasis #pokalbis, kurio viešnios dar neatskleisiu!

Laukite naujienų,

Aistė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign