Puslapiai

Search This Blog

2.1.18

#pokalbis Paulina Paukštaitytė
Sausio 1-oji. 2018 metai. Pati pradžia mums visiems. Manau, kad kiekvienas pasižadėjome bent vieną tikslą, kurį turime išpildyti per šiuos metus. Nesvarbu, ar jis bus minimalus, ar ypatingas, bet gera žinoti, kad turi ko siekti. Štai mano vienas iš pažadų buvo pagaliau tinklaraštyje paleisti į dienos šviesą rubriką pokalbiai, kurie būtų aktualūs ne tik man, bet ir jums. Kad pažintute žmogų iš šiek tiek kitokios pusės, rastute bendrų panašumų ar požiūrių. Ir štai, šiai dienai pristatau Jums pirmąją pašnekovę, mano gerą bičiulę, žmogų, kuris per trumpą laiką nuo mūsų pirmosios fotosesijos tapo mano nuostabia drauge! Tai Paulina Paukštaitytė. Nuo rugsėjo mėnesio Paulina dalyvauja projekte „Lietuvos balsas“. Būtent sausio pirmąją mes padarėme kartu šį pokalbį ir pradėjome kūrybiškai ir darbingai naujuosius metus. O dabar kviečiu Jus paskaityti, kokia iš tikrųjų yra Paulina.


Paulina, projektas eina visiškai į finalą. Ką per 5 mėnesius patyrei ir ko išmokai?
Daug emocijų, akimirkų, pažinčių su žmonėmis, su kuriais niekada negalvojau, kad bendrausime. Aš pamažu mokausi užsiauginti „skūrą“, nes prieš projektą buvau labai silpnas ir naivus žmogus, visada viskuo tikėdavau. Pamačiau, kiek reikia įdėti darbo ir pastangų, norint gauti gerą rezultatą, kad viskas nėra nuklota rožėmis… Bet svarbiausia - išmokau su savimi susitvarkyti psichologiškai. Tai buvo labai gera pamoka man.


5 vertybės, kurias gyvenime labiausiai vertini ir kodėl?
Šeima, sveikata, draugai, asmeninis balsas, nuoširdumas ir atvirumas viename, nes tai geras pamatas stipriam ryšiui su svarbiais žmonėmis.

Pakalbėkime, kaip atrodys tavo ateitis. Ar žadi daryti muzikinę pertrauką ar visa širdimi nersi ir stebinsi savo gerbėjus? Koks bus pirmas dalykas, kurį įvykdysi po projekto?
Kad siesiu save su muzika - tai tikrai, nes neįsivaizduoju savęs jokiame kitame kelyje. Šiai dienai turiu pasidariusi mintyse tam tikras pakopas, ką norėčiau daryti po projekto, bet viena iš jų - stebinti savo gerbėjus, kurie manimi domisi ir nenoriu jų apleisti. Šiai dienai mano didžiausia svajonė - išleisti savo kūrybos dainą. Sunku pasakyti, ar ji bus kartu su vaizdo įrašu, ar ne, bet man svarbiausia klausytojui duoti kokybę, ne kiekybę.

Kokie gyvenime matomi, juntami ir apčiuopiami dalykai daro tave laimingą?
Juntami - meilė. Ir aš kiekvieną dieną meilę skirtingai suprantu ir suvokiu, nes, atrodo, kad žmonės įsivaizduoja tik vieną meilę - kai tu myli antrą pusę, bet ji gali būti labai įvairiapusiška. Matomi - kaip žmonės tobulėja, deda labai daug pastangų vardan savo tikslų. Apčiuopiami - maistas, toks labai banalus atsakymas, bet tikrai. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be mėsainių ar spagečių.

Prasidėjo 2018-ieji metai. Ar turi sau pažadų, tikslų, kuriuos turi padaryti būtent per šiuos metus? Jei gali, pasakyk keletą jų.
Turiu, per šiuos metus noriu išleisti dainą, pradėti sveiką gyvenimo būdą, kuris padėtų išvalyti save nuo neigiamų emocijų, taip pat sveikiau valgyti ir sportuoti. Taip pat norėtųsi pradėti Youtube kanale daryti dainų „coverius“, bet kad jie būtų profesionalūs, kokybiški ir žmonės galėtų juos klausyti per ausines, namuose, automobiliuose.

5 koncertai, kuriuose norėtum dalyvauti kaip žiūrovė.
Eiliškumo čia tikrai nėra, bet Beyonce, Celine Dion. Tada Queen ir Michael Jacson, bet deja tokios galimybės neturiu, kad ir kaip norėčiau, nes tai - neįmanoma. Ir galiausiai Donatas Montvydas, nes jis yra absoliutus artistas scenoje, bet aš matau jame save, tik moteriškame amplua.

Kas tau gyvenime teikia ramybę? Ar esi vienas iš tų žmonių, kuriam pokalbis turi prasmę?
Kai pokalbis turi prasmę, tada matai perspektyvą bendrauti su tuo žmogumi, išsiplėsti įvairiomis temomis. Nesvarbu, jei pokalbio linkmė prieis ir kraštutinumus. Bet jeigu tu nerandi prasmės su žmogumi, kas labai dažnai ir nutinka, tu negali jo kaltinti, nes mes gyvenime kiekvienas esame labai skirtingi, ieškome kitokių kelių, vadovaujamės skirtingomis vertybėmis. O man ramybę teikia gyvūnai ir jūra. Kai esu prie jūros visada suprantu, kokia esu maža. Ir koks pasaulis yra didelis. Būdama su gyvūnais aš visiškai nebegalvoju. Mano mintys būna taip teigiamai nukreiptos, kad, atrodo, net nėra laiko mąstyti apie neigiamus dalykus.

Visi žino, kad tau 2017-ieji buvo ir atradimų metai. Ką atradai ir kas tavo gyvenime pasikeitė?
Galiu pasakyti tiek, kad atradau labai daug. Viena iš smulkmenų - šaltalankių arbata. O jeigu kalbant rimtai, gyvenimas man pats viską atrado, o ne aš tai padariau. Jis mane pastatė į tokias pozicijas, kad atradau naujų draugų, naujų pažinčių, naujų potyrių. Taip pat ir klaidų, kurių nebenorėčiau daryti ateityje. Man didžiausias atradimas savyje, apie kurį niekada nepagalvojau, kad galėčiau su tuo susidoroti, tai šokiai scenoje, atlikti tokio žanro dainas. Ir tai man davė daug gyvenimiškos patirties.

Kas dar, be dainavimo yra tavo asmenybės lobiai?
Kažkaip sakoma, kad apie savo charakterį negali nieko komentuoti, tai turi daryti kiti, bet jeigu žmogus su manimi yra atviras, su juo visada tokia būsiu ir aš. Žinoma, tai labai daug priklauso ir nuo situacijos, bet kaip ir minėjau - atvirumas ir nuoširdumas yra du dalykai, be kurių aš neįsivaizduoju savęs. Aš, pavyzdžiui tikiu Dievu ir galvoju, kad jeigu žmogui tu būsi nuoširdus ir geras, jam pateiksi gerą emocijų pliūpsnį, tai vėliau viskas sugrįš tau tuo pačiu.

3 būdvardžiai, kurie tave apibūdintų.
Užsispyrus, atvira, charizmatiška.

Ar turi žmonių, kurie tave įkvepia? Ką gali iš jų pasisemti?
Taip, turiu. Ir tai būtų tėvai. Jie mane visada mokino ir įdiegė, kad tik per darbą gali pasiekti tam tikrų rezultatų ir aš visada rinkčiausi 90 procentų darbo ir 10 procentų talento negu atvirkščiai. Tėvai mane įkvepia visose gyvenimo situacijose ir žinoma, ne tik jie. Turiu žmonių, su kuriais randu bendrą kalbą, jie yra panašiam mano, kaip kūrėjos, kely. Kaip pavyzdys, Aistė Biskytė. (tinkl. žodis - iš karto perspėju, kad visa tai, ką Paulina pasakojo man yra jos žodžiai, ne mano. Ir ypač tai, kad esu čia paminėta.) Yra žmonių ir muzikos kely, kurie, atrodo, įveikia viską tą patį ką ir aš ir, žinoma, jie mane įkvepia eiti tolyn, nepasiduoti. Aš anksčiau galvodavau, kad per talentą gali nuversti kalnus, bet kai tu paragauni savo svajonės dalies tu suvoki, kad neužtenka tik balso galimybių, reikia įdėti į tai kuo daugiau darbo.

Ar turi frazę, kuri tave motyvuoja, verčia eiti pirmyn?
Viskas yra įveikiama ir nieko nėra neįmanomo. Aš visada labai tikiu, kad viskas yra įmanoma ir tai, kas gyvenime atsitinka - visa tai turi priežastis ir pasekmes.

Filmas, kuris tau asmeniškai yra labai artimas ir kodėl?
Haris Poteris. Mano nuomone, šis filmas yra ne vaikams. Jis išmoko labai daug gyvenimiškų dalykų ir kai jį žiūriu, aš vis atrandu naujų gyvenimo pamokų. „Neišmintinga pasidavus svajonėms pamiršti ir gyvenimą“. Šis posakis labai mane pamokė ir „papurtė“, nes atrodo, visai neseniai buvau paskendusi savo iliuzijose, svajonėse, o dabar į gyvenimą žiūri kiek realistiškiau.

Ar turi vietą, kurioj esi visiškai savimi, be jokių kaukių ir susikaupi? Kokia ji?
Namai. Galbūt tai bus banaliausias atsakymas, kokį teko tau ar kitiems girdėti, bet man tai vieta, kur aš galiu atsipalaiduoti ir būti savimi, man nereikia priverstinai šypsotis, tu gali jaustis taip, kaip tą akimirką nori, be jokių apsimestinių kaukių. Asmeniškai man namai yra ta vieta, į kurią aš visada noriu grįžti. Kaip daug kas sako „Paulina, kodėl tu nori namo?“. Atsakymas mano būtų, kad man taip gera namie, savo kambaryje, užsidegti žvakes, atsisėsti prie pianino ir kurti, dainuoti, groti…

Ką galėtum palinkėti žmonėms, kurie tave palaiko?
Bandyti ir nebijoti atrasti save įvairiausiose spalvose, nebijot išlipti iš komforto zonos.

Labai kviečiu toliau mane ir Pauliną sekti instagrame, kur dalinamės viskuo, kas susiję su mūsų gyvenimais ir ne tik!
Aistė - @aistebisk
Paulina - @paukstaityte

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign