Puslapiai

Search This Blog

27.1.18

išgirsti sausį.

na štai, ir turime sausio pabaigą. ne vienas pagalvojate, tai kurgi tas sausis dingo? na žinoma, mes per darbus nematome net patys savęs, nesuvokiame, kad laiko sau ir neliko. ir aš tokia pat, kaip ir jūs.
IKI VAKAR DIENOS.
kol visi skendėjo skandalais apipintu sausiu, aš tyliai ir ramiai stebėjau kiekvieną - draugą, artimą, nepažįstamą.
vakar pagaliau sulaukiau tris metus laukto filmo. filmo, kurį daugelis mato paviršutiniškai. filmo, kuriame radau tiek savęs, tiek daug nuostabių pamokų - draugystės, vertybių, pykčio, laisvės.
ir tarkime... na, jis galbūt ir nėra pats geriausias filmas pasaulyje, bet, o kur tu geresnį rasi, jei jis tau toks artimas?....
ir kai Joseph Fiennes buvo pasakęs, kad įsijausdamas į filmų herojus pradedu geriau suprasti save, tą pabandžiau ir aš. taip, suveikė. radau save žodžiuose, pasirinkimuose.
bet šis įrašas ne apie filmą. jis apie jus. apie jūsų nemokėjimą mėgautis smulkmenomis. apie jūsų teisiamus draugus, žmones. apie dalykus, kurių ir šiandien jūs nesuprantate.
išmokime, taip kartu ir aš. išmokime neteisti suklydusių. išmokime gerbti. išmokime... patylėti. kartais tai daug iškalbingiau nei pasakyti, ką manai.


ir aš noriu, kad išgirstumėt sausį. jis sakyte sako, kad mes skiriame per mažai laiko ne tik sau, bet ir kitiems. per daug daliname save ne tiems dalykams. iš prieskoninės kavos skonio jaučiu, kad vasaris bus kitoks ne tik jums, bet ir man. gal jūs ir neįsiklausysit į mano žodžius, bet jei tai bus bent vienas - aš nuoširdžiai džiaugsiuos.


- Aiste Biskyte
2018 - 01 -28
02:47

2 komentarai:

 1. aš taip pat stengiuosi mokytis dažniau klausyti, išgirsti, suprasti. labai mielas širdžiai Tavo įrašas. beje, labai smalsu - koks gi to filmo pavadinimas? :D

  kviečiu užsukti ir pas mane : http://pasokim.blogspot.lt/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Šaunuolė tu, smagu, kad mano mintys įkvepia.
   O filmą tikrai ne tik tau, bet ir visiems rekomenduoju - aš žiūrėjau jau 3-ją dalį, bet pradėkite nuo pirmosios - bėgantis labirintu.

   Panaikinti

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign