Puslapiai

Search This Blog

30.11.17

Tavo ODA sausa ar riebi?

Šis įrašas buvo vienas aktualiausių ne tik man, bet ir mano nuolatinėms skaitytojoms. Sveika veido oda yra labai svarbi kiekvienai mergaitei, panelei ar moteriai. Dėl vieno menko trūkumo būklė gali ženkliai pasikeisti. Šiame įraše noriu aiškiai viską išaiškinti ir pasiūlyti, kaip išlaikyti sveiką ir gražią veido odą. 


Visada maniau, kad mano veido oda yra puiki, neturinti jokių trūkumų. Net vizažistės, kurios susidurdavo su mano veidu sakydavo, kokia ji lygi, nėra jokių spuogelių... Kol neapsilankiau pas specialistus, kurie ir ištyrė, kad ne viskas ir pas mane yra gerai. Vilniuje, yra puiki vieta, kurią rekomenduoju kiekvienam ir ne reklaminiais tikslais. Tai vieta, kuri man padėjo atrasti problemas mano veido būklėje ir kurias dabar pamažu baigiu išspręsti!

ODA klinikoje yra aparatas, kuris ištiria odos būklę ir vėliau pritaikomas individualus gydymas. Diagnostine įranga yra nustatomi 8 kriterijai:
Odos amžius, tipas, elastingumas, pigmentacija, porėtumas, drėgmė, raukšlių gylys ir sebumo kiekis.

Ištyrus mano odą, paaiškėjo, kad ji ryškiai yra per sausa ir reikia ją gelbėti. Odos amžius nustatytas kaip ir mano, 19 metų. Elastingumas, porėtumas yra normose. Pigmentacija taip pat normoje, bet yra ant kraštelio į trūkumą, nes turiu strazdanėlių. Raukšlių gylys jau šiek tiek padidėjęs, gavau išbandyti šio kremo mėginuką, nes mano šypsena nuo pat mažens linkusi į raukšlėtumą, ypač tarp paakių ir akių kampučių. Kalbant apie sebumo kiekį (U ir T veido zonas) tai minimaliai išskiria sebumo kiekį, tad į šią problemą taip pat verta man atkreipti dėmesį.

PASKIRTAS GYDYMAS

Kosmetologė, kuri man išsamiai papasakojo apie mano problemas, nustatė ir gydymą. Dvi priemonės, kurios turėtų pagerinti mano odos būklę, tai aktyvusis prausiklis ir drėkinamasis kremas. Kadangi aš nuomonę turiu susidaryti apie priemonę po tam tikro ilgesnio laiko, tad ir pats įrašas kūrėsi ilgainiui. O ką manau ir ar man visa tai padėjo, skaitykime toliau!Aktyvusis prausiklis su pieno rūgštimi 5%. Man iš pat pradžių buvo pranešta, kad nuo pieno rūgšties oda gali paperštėti, kad tai normali veido reakcija į rūgštį. Man tai buvo ne išimtis. Vėliau oda nurimo, priprato. Šis prausiklis man buvo skirtas, nes turiu išsausėjusią, pigmentinių dėmių turinčią odą. Jis skirtas giliai išvalyti odą.


Intensyvaus veikimo drėkinamasis kremas. Taip pat skirtas veido sausumo problemai naikinti. Hialurono rūgštis, kuri yra kreme, veiksmingai atkuria drėgmės pusiausvyrą, suteikia elastingumo. Kas man labai patiko, kad veido oda aprūpinama vitaminais A, E, C. Produkte esantis alavijo ekstraktas stiprina odos atsparumą žalingam aplinkos poveikiui.


Panaudojus mėnesį laiko galiu drąsiai teigti, kad tai labai geros priemonės! Kaina galbūt ir nėra iš pačių pigiųjų, bet produkto dideliais kiekiais nereikia naudoti, tik ryte ir vakare. Tikrai užteks. Svarbu paminėti tai, kad produktą reikia naudoti kiekvieną dieną, bent jau aš tai darau. Tada pasimato tikrai efektyvus poveikis, o po pirmo naudojimo, na tikrai, niekur juk taip nebūna. Taip pat svarbu pasidaryti veido valymą. Geriausiai rūgštinį, kad visi gilūs nešvarumai tiesiog būtų išimti ir būtų galima pradėti gydymą. Mano rekomendacijos Jums - jeigu matote, kad turite probleminę odą, ir ne tik ją, jei smalsu, kokia ji, kokia būklė, apsilankykite ODA klinikoje. Jums ne tik, kad padarys išsamius tyrimus, bet ir viską nuosekliai išaiškins ir paskirs gydymą, jei jis bus reikalingas. Su šypsena veide išėjau, nes žinojau, kad tikrai grįšiu.

O dabar klausimas Jums: ar yra tekę lankytis būtent ODA klinikoje ar galbūt naudojate jų produktus? Norėčiau Jūsų nuomones išgirsti komentaruose! 

Kviečiu mane sekti ir socialiniuose tinkluose: 
Instagram - @aistebisk

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign