Puslapiai

Search This Blog

10.11.17

METAI SU JUMIS? KOKS TAI JAUSMAS? pažadai

Sveiki!

Šis žvarbokas lapkričio 10-osios vakaras yra ypatingas šiam tinklaraščiui, man, o gal ir Jums. Šiandien yra lygiai vieneri metai nuo tada, kai įkėliau pirmąjį savo įrašą į čia, savo platybę, savo vietą, kuri mane veža!

Tai buvo įrašas apie parodą, kuri įvyko kitą dieną po įrašo paskelbimo. Taip, rytoj taip pat didelė šventė - bus praėję lygiai metai, kai buvo atidaryta mano fotografijų pirmoji personalinė paroda. Jausmas toks pat, kaip ir tą akimirką.

Kas pasikeitė per metus, kai esate su manim?

- tinklaraštis perskaitytas daugiau nei 21 tūkstantį kartų (!!!!). Neapsakomas jausmas, kad esu kažkam įdomi, yra noras skaityti, nors dabartinė auditorija labiau myli vlogerius, o gaila... 😟

- Blondinė, rudaplaukė, juodaplaukė - taip, buvo ir šis etapas, kai stebėjot mane iš visų pusių visokią. O ateity, kas žino, ką sugalvosiu, intrigą verta palaikyti 😉

 - (dabar nustebinsiu ne vieną jūsų, bet tiesa iš tikrųjų yra tokia) aš niekada negerdavau kavos. Ji man niekada nebuvo skani, nejaučiau malonumo. Kol prieš geras 2 savaites neatradau chai latte. Galiu pasakyti tik tiek, kad tai kol kas vienintelė kava, kurią geriu aplamai. Tad jei lankysitės kokiuose "coffuose", pasiimkit mano siūlomos, ir tegul šis skonis Jums primena „Baltai juoda kava ir skanus blogas“ tinklaraštį! 💓

- baigiau mokyklą, įstojau į kūrybos ir pramogų industrijas, stoviu visiškai savo vietoj ir visiškai tuo nesigailiu. Nors metų pradžioje mano tikslai buvo studijuoti lietuvių filologiją ir reklamą, viskas absoliučiai pasikeitė. Manau likimas sudėliojo viską į savas vietas taip, kaip būtų man palankiau. Studijuojamas dalykas jungiasi su viskuo, ką šiai dienai darau.

- šypsotis, tobulėti, motyvuoti save ir kitus - visada visada visada!


BET KĄ ARTĖJANTIEMS METAMS ŽADU PATI AŠ?!


O štai, šioje vietoje aš tikrai turiu daug ką pasakyti. Pradėjau kurti savo, tylluma'os vardu brand'ą, su kuriuo tikiuosi paliesiu kiekvieną jūsų! 

Visų laukiamiausias klausimas - knyga?! Atsakysiu atvirai. Taip, knyga bus. Nežinau, ar spėsiu 2018-iesiems, bet labai noriu ir siekiu šio dalyko, nes mano minčių bagažas kartais net sprogsta nuo pertekliaus. O juo pasidalinti su Jumis būtų fantastiškas jausmas!

Iš tikrųjų aš nežinau tokio žodžio, kuriuo apibūdinčiau dėkingumą Jums už tai, kad esate čia, Jūsų išaugo nežmoniški skaičiai, aš netikėjau, kad per metus galima tiek nuveikti, pasiekti. Bet pažadu, tai ne pabaiga. Viskas su laiku ateina. 

Visus šiltai apkabinu! ♥
AistėKomentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign