Puslapiai

Search This Blog

16.11.17

HEJ ORGANIC kosmetikos apžvalga

Prieš nepilną mėnesį https://www.hejorganic.com/ puslapis atsiuntė išbandyti savo produkcijos! Kas man labai patinka ir už ką aš esu, kad visa tai yra ekologiška ir veganiška linija, o svarbiausia - netestuojama su gyvūnais! Nieko nelaukus noriu viską papasakoti, ką man teko išbandyti!Pirmas produktas, apie kurį kalbėsiu, yra molinės konsistensijos, gan įdomi veido kaukė. Išbandžiau ją, bet tai vienintelis produktas, dėl kurio stipriai esu nusivylus. Oda buvo tik žvilganti, šiek tiek paminkštėjusi ir tiek. Aš visiškai nemėgstu molinių kaukių, o juk apžvalgos nepadarysi nepabandžius. Ją nugramdyti buvo pats sunkiausias iššūkis. Nekartočiau antrą kartą, bet tos merginos, kurios mėgsta molines kaukes ir joms suteikia tai puikų rezultatą, manau tikrai patiks!


O kiti, kuo geresni įspūdžiai yra po šios. drėkinančios veido kaukės. Ji yra lakštinė, o tokios man pačios mėgstamiausios. Visiškai esu patenkinta rezultatu, veidas puikiai pamaitintas drėgme ir tapo labai švelnus! O kadangi mano veido oda yra labai sausa, ką man puikiai ištyrė apsilankymas ODA klinikoje, apie kurią netrukus papasakosiu kitame savo tinklaraščio įraše, tai rezultatas dar puikesnis nei įprastai!


Mano veidas kaktusais kvepia po šio veido kremo! (jo prekyboje jau nerandu) Mažo, 15 ml tūrio, bet veidas po jo tampa labai švelnus, sudrėkintas, pamaitintas. Esu patenkita jo veikimu, bet pliusas tas, kad kaktusais ypatingai kvepiantis kremas juntamas gan ilgai.


Sekanti priemonė, man buvo nematyta. Iš pradžių maniau, kad tai kūno kremas, bet jis kremui yra per skystas. Geriasi gerai, malonaus kvapo ir ilgai išliekantis efektas! Oda po jo tampa švelni, drįsčiau teigti, kad net ir maloniai blizgi!


Lengvo kaktusinio aromato turintis kūno purškiklis puikiai atlieka savo funkciją! Oda tampa stangresnė, lengvesnė, neapsunkinta. Kadangi kaktuso aliejai yra vieni prabangiausių pasaulyje, jie turi išliekamąją vertę, tad produktus reikia vartoti saikingai. 


Ir paskutinis produktas - lūpų balzamas. Lūpoms priemonių man niekada nebus per daug, kadangi jos vis man būna sudirgusios, „šerpetuotos“. Tai dar viena priemonė į mano lentyną, rankinę, tašę, kai jaučiu, kad reikia pagalbos! 


Kaip ir minėjau, visas šias priemones rasite internetiniame puslapyje, taip pat galite įsigyti: 

Kviečiu mane sekti ir socialiniuose tinkluose: 
Instagram - @aistebisk


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign