Puslapiai

Search This Blog

9.10.17

emocinė ramybė - tik dabar. pokyčiai

Sveiki visi!

Šį įrašą kūriau ilgiausiai nei bet kurį kitą. Ir ne todėl, kad nesikurtų, patikėkit. Aš tiesiog nesugalvojau, kaip visa tai reikėtų pristatyti Jums...

Gavau labai daug klausimų, kas privertė mane tai padaryti, dėl kokių priežasčių. Tad jeigu ir tau smalsu, kodėl taip drąsiai pasielgiau, skaityk toliau!

PRIEŠ                                                                                              PO
Naujiems žmonėms pasakau - taip, čia ne perukas, čia mano nauja šukuosena. Tiesiog mano gyvenimo frazė dar kartą pasitvirtino: „Įgyvendink idėją, kuri neduoda ramybės. Kitaip ji ir liks tik idėja.“

Labiausiai buvo įdomios žmonių reakcijos. Daugelis sako, kad 2 skirtingi žmonės, kiti, jog pasenau. Na, bet iš tiesų ir sutinku. Tik, kad be galo esu patenkinta naujais pokyčiais!


Aš geri trys metai žinojau, kad noriu labai trumpų plaukų. Ir žinojau, kad jeigu aš to nepabandysiu, niekada ir nesužinosiu. Pribrendau šiam naujam, visiškai kitokiam gyvenimo nuotykiui, dėl kurio šiandien visai nesigailiu!

ATVIRAI: Su senąja šukuosena jaučiausi nekaip. Daugelį metų nieko nekeičiau, nebuvau sau graži, ieškojau įvairių plaukų šukavimo tipų, kurie atskleistų mane. Nepavyko. Jaučiau, kad emociškai nebuvau stipri, kad man reikėjo kažko tokio drastiško, kad pajausčiau laisvę. Ir man pavyko! Šiandien laisvai ir nevaržomai galiu džiaugtis sveikais plaukais, nors pastarieji galai buvo nutriušę. Ta akimirka, tas jausmas, kai nukerpa gerą sprindį plaukų vienu kartu atrodo toks ypatingai keistas, bet ir nuostabus! Patikėkit.
Mano plaukų kirpimas yra care. Iš trumpėjimo į ilgėjimą. O ir daug tamsesni, šokoladiniai plaukai dabar mane žavi. Aišku, jau metai, kai eksperimentuoju su savo išvaizda, nors jaučiu, su šia ilgainiui pasiliksiu. Prireikė nemažai laiko prisiversti, o kai tai padariau, nebeliko kitos išeities, kaip tik džiaugtis drąsa ir pagaliau pačios savęs nugalėjimu!
Kam esu dėkinga už šiuos pokyčius: kai iš pradžių pateikiau nuostabiam žmogui Undinei Miškinytei savo idėją, ji kaip mat sutiko man pagelbėti!

Salon+ įsikūręs Mindaugo g. 11 (Maximos II aukšte) ir jame dirbanti nuostabi specialistė, kurią galėčiau girti ir girti, Daiva Verbaitienė, pasitikusi ir išlydėjusi mane su šypsena, papasakojusi, kaip tinkamai prižiūrėti plaukus, pasidalinusi patarimais ką naudoti, kad jie išliktų glotnūs ir spindintys. Labiau atsidavusio žmogo, kuris taip mylėtų ir džiaugtųsi savo darbu, vargu, ar rasi. Tikrai rekomenduoju ją - kaip žmogų, specialistę ir puikią pašnekovę! Tikiu, kad išeisite su šypsena ir pozityvu visai dienai!

O dabar dalinuosi keletu kadrų iš fotosesijos!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign