Puslapiai

Search This Blog

2.9.17

Rugsėjo pirmai - outfitas!

Sveiki! 

Kaip gyvuojat? Deja, vasara praėjo ir pats laikas susiimti su mokslais, tinginystės, gaila, bet baigėsi. Tikrai Jus visus suprantu ir žinau ką reiškia rugsėjo 1-oji mokykloje... Tik man ši šventė šįmet buvo dar viena nauja pradžia. Pirma studentiška rugsėjo 1-a!

Dalinuosi vienu iš outfitų, kuris puikiai atrodytų rugsėjo 1-osios, gimtadienio ar šiaip kur gražiau pasipuošti šventei!
Palaidinė - Jeans and You 
Sijonas - Vero Moda
Basutės - Jai24.lt
Makiažu pasirūpino nuostabi vizažistė Rugilė Bukotaitė!
Daugiau jos darbų galite rasti čia: https://www.facebook.com/hideandshine/

Daugiausiai dėmesio šiame įraše aš ir skirsiu basutėms, kurias įsigijau būtent iš Jai24.lt! Pats užsisakymas iš šios parduotuvės labai lengvas, greitai ateina tai, ką užsisakai. Jas ėmiau iš karto, nedvejodama, nes žinojau, kad jos puikiai tiks šiam outfitui. 

Deja, pardavime jų jau nėra, bet tikrai galite rasti puikių ir geros kokybės batų užėję į jų puslapį. Pati žadu nemažą kiekį dar užsisakyti, nes labai reikia rudeninių batų... 😄


Merginos dar man labai įdomu, kaip Jūs atrodėte per rugsėjo 1-ąją? Kur pirkote savo rūbus? Pasipasakokite, mielai Jus išklausysiu! :) 

Jūsų Aistė


1 komentaras:

  1. Šiuo atveju matau, kad basutės nelabai dera prie šio stiliaus. Manyčiau, kad šios basutės turėtu tikti labiau :) https://doviana.lt/basutes-sandalai-moterims/116724-45867-heel-sandals-model-116724-inello.html#/91-batu_dydis-40

    AtsakytiPanaikinti

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign