Puslapiai

Search This Blog

27.9.17

RAPID WHITE / PROSELLER

Sveiki!

Šiandien aš šiek tiek Jums turiu naujienų. Kitą savaitę pasirodys naujas įrašas, kuriam ryžausi labai ilgai... bet... pasiryžau! Mėgstu palikti tokias intrigėles, kurios net ir man pačiai knieti, bet viskas su laiku.

Dabar aš kalbėsiu apie balinamąją dantų pastą, apie tokią, kurios neatstos jokia kita buvusi dantų pasta... nebent geresnė.

Proseller.lt man padėjo atrasti kai ką neįprasto. Derinį su warpaint, apie kurį rašiau senesniame įraše.


Jeigu atvirai - aš nesitikėjau kažkokio wow efekto, kurį bando įkišti per reklamas žmonėms kiti gamintojai. Bet ši dantų pasta verta visų tų nuomonių, kurios yra rodomos televizijoje ir daugiau!

Nuoširdžiai pasakysiu, pabalo dantys dar ir kaip! Nebus aišku to efekto, kai išsibalini dantis pas ortodontę, bet, kad ši dantų pasta veiksminga, aš tuo net neabejoju. Ir kaina jau neeilinė - ne kiekvienas gali leisti sau dantų pastą už 9 eurus. Bet patikėkit, ji verta visų išleistų pinigų...
Tad jeigu ir Jūs norite naujo efekto, sveikų dantų, baltesnių nei įprastai - suskubkite įsigyti! Jeigu kyla dar daugiau klausimų, drąsiai rašykite man asmeniškai ar komentaruose! :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign