Puslapiai

Search This Blog

17.9.17

metas pasikalbėti prie puodelio kavos skirtingu metu

Sveiki,

šis įrašas bus tas iš nedaugelio, kada aš mėgstu tiesiog rašyti tai, kas man šiuo momentu yra užlipę ant širdies ir tai, kas galbūt patiks ir jums.

Pažvelgus į laikrodį kompiuterio ekranėlį jis man verkiant rėkia, kad dabar 02:15 nakties. Taip, o rytoj 9 ryto turiu sėdėti paskaitoj. O aš geriu kavą ir žiūriu į tyliai be užmiegantį rūke Vilnių, kurį plauna mažytis lietus.  Bet ne tai dabar svarbiausia.


Šiandien yra viena iš dienų, na labiau gal naktų, kai man norisi vis rašyti ir rašyti.

Aš turiu svajonę, kurią planuoju vieną dieną įgyvendinti, o ir aplinkiniai klausinėja - kada gi kada... Ji smulkmeniška, bet man pozityvi - parašyti knygą. Gal ji ir nebus labai žinoma, gal jos ir neleisiu tiražais, bet tas dalykas, kai pamatysiu ją su savo vardu ir pavarde man labai paglostys širdį...

Nors čia kalbėdama savo dabar plaukiančias mintis pamirštu vis parašyti vieno įrašo, kokia gi aš iš tiesų esu. Vieną akimirką aš galiu ramiai į viską reaguoti, vaikščioti parkais, gerti arbatą, skaityti knygą, gulėti lovoje valandų valandas ar žiūrėti filmą.

Kitą akimirką aš galiu lėkti, bėgti, dirbti, kraustytis iš proto. Tokią mane mano draugai ir pažįsta. Aš esu toks žmogus, kuris pilnai visą save atiduos geriausiam rezultatui. Tuo labiau labiau emocionalesnės asmenybės tektų paieškoti...

Niekada nepamirštu šypsotis. Tai mano kaip ir vizitinė kortelė viskam. Nors tie, kas yra mane bent kartą matę piktą, jiems pasisekė. Nuotaikų kaita dar niekam nepakenkė.

Be galo mėgstu džiaugtis kitų sėkme. Ir tai rodyti jiems visais įmanomais būdais. Kai kuriomis akimirkomis galiu žmogų iš visos širdies apkabinti, jeigu man to reikia. Be žodžių, tiesiog.

Iš tikrųjų per šiuos 2017 metus kai ką svarbaus išmokau - pripažinti ir pamėgti save tokią, kokia esu. Tą akimirką pagaliau įžvelgiau savyje pliusų, tikrai!

Pas mane visada groja muzika. Visur. Kambaryje, mintyse, manyje. Ji priklauso nuo to, kokios aš tą akimirką nuotaikos. Tarp kitko, turiu grojaraštį, kurį galėčiau klausyti kad ir 15 metų, jis man niekada nepabostų.

Esu išsikėlusi sau labai aukštus tikslus ir beveik jų niekada nekoreguoju, nes turint tikslą ir jį stengiantis įveikti tobulinama asmenybė visais kriterijais.

Niekam juk ne paslaptis, kad mane visi žino labiausiai kaip merginą, kuri beveik visada turi fotoaparatą. Na, bet man ši etiketė ir tinka, ir patinka: Tai ji, ta, kuri sustabdo akimirką. Gražesnių žodžių dar reiktų paieškoti...

Kuriu ne tik blogą, kurį Jūs puikiai žinote. Nesiryžtu savo kūrybos iš sąsiuvinio perkelti į kompiuterį. Ir nežinau kada pasiryšiu.

Ir svarbiausias dalykas mano gyvenime - šiai dienai aš esu laiminga. Turiu viską, ko man reikia. Nes žmogus dvasiškai turtingas tada, kai šalia turi pačius nuostabiausius žmones. Ir tai yra grynų gryniausia tiesa.

Šiai minutei, ryte, norėčiau rasti bent vieną žinutę facebook'e apie šį įrašą. Man patinka pasikalbėti. O ypač patinka atsakas į tai. Labiausiai esu dėkinga Jums visiems, kad esate čia ir skaitėte iki paskutinės minutės. Tai man labai daug reiškia. Jeigu tau patiko šis įrašas, labai norėčiau, kad man patiktų ir mano rytojaus rytas - tiesiog parašyk man žinutę, ką šiuo momentu tu jauti ir nebijokite to daryti.

Aš laiminga tik todėl, kad Jūs čia. Su manimi.

2 komentarai:

  1. labai gražu!
    kokį dalyką studijuoji? ;)

    __________________________________________
    https://niekas-nemiegos.blogspot.lt/

    AtsakytiPanaikinti

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign