Puslapiai

Search This Blog

14.8.17

WARPAINT - tai ar iš tikrųjų ji veiksminga?

Sveiki!

Pagaliau... po savo, pusseserės gimtadienių ir kitų darbų grįžau į savas vėžes. Dabar paskutinės dienos, kai gyvenu savo mieste, nes vėliau kelsiuosi kitur, todėl visi rūpesčiai dėl artėjančių mokslų tik su kiekviena diena labiau artėja... O ir vasaros, deja, nebeliko ypatingai daug, tad tenka kiekvieną brangią minutę skirti savo draugams, šeimai.

Na, o šiandien aš pristatysiu labai išgirtą, veiksmingą ir tikrai vertą pagyrų dantų balinimo pudrą WARPAINT DAYSHOP.EUJeigu atvirai, aš nesitikėjau kažkokio wow veikimo, kad ji tikrai veiks. Tad norėjau tikrai išbandyti ne vieną ir ne du kartus, kad galėčiau rašyti atsiliepimą apie ją. 

BET PATIKĖKIT. Ji ne tik, kad balina dantis, bet ir išvalo juos taaaaip gerai!!! Ir ne tik balina dantukus, bet ir stiprina dantenas, pašalina nereikalingas apnašas. Aišku, poveikis nebus greitas, bet jau po savaitės tikrai ims ryškėti vis baltesnė ir baltesnė šypsena. Ir jos tikrai pakaks ilgam laikui, kadangi indelis yra tikrai pilnas. 


O kad efektas būtų dar veiksmingesnis, reikia ir bambukinio dantų šepetėlio! Ekologiškas, šimtaprocentinis bambukas, ir toks labai fainas, tikrai! 

Man šis derinys patinka, tad mano patarimas būtų toks - jei nori tikrai dar gražesnės šypsenos, warpaint, manau, gali padėti įgyventi šią tavo svajonę! O galbūt jau turi šią pudrą? Pasidalink savo pastebėjimais, man įdomu! Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign