Puslapiai

Search This Blog

1.8.17

PAESE apžvalga / STILIAUS KODAS

Sveiki!

Merginos, kurios dar mokykloje - skubu jus įspėti - džiaukitės, nes liko tik mėnuo iki vasaros atostogų pabaigos! Patikėkit, jis prabėgs laaaabai greitai...

O aš šiandien noriu apžvelgti stiliauskodas.lt parduotuvę ir iš ten jau gautas PAESE firmos prekes.Šie skysti lūpų dažai Silky matt pasakysiu tikrai, kad yra geros konsistencijos, ilgai išliekantys. Nors gavau juos prieš gerą savaitę, neskubėjau rašyti įrašo, nes norėjau įsitikinti, ar viskas tikrai gerai. Valgant lūpų dažai išlieka, greitai išdžiūva. Tik vienas minusas - kvapas neypatingai malonus, bet galima priprasti. 

Man labai patinka pasirinkta 700-oji jų spalva - natūrali, nerėžianti akies, kaip tik kasdieniniam išėjimui į miestą. Tikrai nesigailiu, kad juos turiu! :) Nuotrauką, kaip atrodo lūpos pasidažius lūpų dažais galite rasti čia: https://www.instagram.com/aistebisk/

Sekantis pirkinys, kurio man jau tikrai labai reikėjo ir kuriam neturiu visiškai jokių priekaištų - šis drožiamas antakių pieštukas. Vien tas faktas, kad jis su šepetėliu formuoti antakiams yra kažkas vau! Šepetėlis be galo patogus, švelnus. 


Kalbant apie vaško struktūros pieštuką, tai jis pats tas! Labai gerai atitaikyta mano antakiams spalva (dark brown), patogus ir gan geros tekstūros. Šiam visiškai neturiu jokių priekaštų ir tik kviečiu įsigyti! Dabar tikrai be jo neįsivaizduoju savo kiekvienos dienos! Ir labai patogu formuoti merginų pamėgtus instagraminius antakius! 

Šiandien tiek. Visai greitai išbandysiu veido kaukes, apie kurias taip pat daug pasakysiu! 
Iki kitų susitikimų, merginos! ♥
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign