Puslapiai

Search This Blog

24.8.17

ARTDECO apžvalga pagal mane!

Sveiki!

Šiandien labiau kreipiuosi į merginas, kurioms makiažas yra tikrai artimas širdžiai dalykas. Šiandien Jūsų dėmesiui - ARTDECO makiažo priemonės!


Visų pirma, noriu aptarti kontūravimo paletę. Nemoku labai gerai dar naudotis ja, testuojuosi ant savęs, bet vis su kiekvienu kartu sekasi vis geriau! Bet kas yra, kad ji verta visų išleistų pinigų... pigmentacija, išsilaikymas - wow! drąsiai išbūnu visą dieną, jei tenka ir nemiegot, išsilaiko ir iki ryto. Drąsiai rekomenduoju vizažistėms, kurios dar ieško geros kontūravimo paletės, pradžiai, savamokslėms ji tikrai tiks ir patiks! 


Prie to pačio - labai geras ir kontūravimo šepetėlis. Tolygiai paskirsto viską, tik priemonės nereikia labai daug imti, vėliau neina normaliai išsklaidyti visko. Taip pat vertas dėmesio, pamiltas ir neišskiriamas. Tikrai puikus pagalbininkas šiai paletei.


Na ir paskutinis, bet tikrai ne prasčiausias - ilgai išliekantis maskuoklis. Man, kaip daug dirbančiai prie kompiuterio merginai šis dalykas ryte - išsigelbėjimas. Mane išduoda nuovargis, eiliniai pajuodę paakiai. O visa tai reikia juk kažkaip paslėpti. Na, ir radau. Ir pasakysiu, kad tikrai išsilaiko gan stipriai, aišku pasitrina, nes aš dar akinukus nešioju, bet kai reikia, visada pasitaisau. 

Apibendrinant galiu pasakyti, kad visi 3 dalykėliai verti savo kainos ir dėmesio. Aplamai, ARTDECO kosmetika yra neeilinė, ji sulaukia vis daugiau teigiamų atsiliepimų. 

O galbūt TU turi ką nors pasiūlyti ar papasakoti apie savo ARTDECO atradimus? Lauksiu komentarų! ♥


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign