Puslapiai

Search This Blog

28.7.17

MOSHI apžvalga / GROŽIO DRAUGAS

Sveiki, aš su naujienomis!

Išleistuvės praėjo, atėjo studentavimo laikotarpis! ;) Netrukus kelsiuosi į Vilnių, bet prieš tai turiu dalelę vasaros, o ji nepraėjo tikrai veltui.

Radau ne vieną atradimą, kuriuo be galo džiaugiuosi. Dabar labai dažnai iš eilės eis nauji įrašai apie mano makiažo atradimus, veido kaukes, netgi rūbus!!! Bet viskas su laiku.

Šiandien jūsų dėmesiui - MOSHI natūralus veido šveitiklis iš GROŽIO DRAUGAS!


Jeigu visai atvirai - aš niekada nesugebėdavau susirasti veido šveitiklio, kuris nedirgintų odos ir nebūtų šiurkštus. Na, bet... jeigu ir jūs skaitot ir atpažįstat save, meskit viską, ką anksčiau turėjot!!!

Kas čia per stebuklas veido odai... Švelnus, malonaus citrinų ir apelsinų kvapo. Kadangi dabar naktimis sėdžiu prie kompiuterio, dirbu su nuotraukomis, poilsio trūksta, o oda tampi jautri. Bet čia - visiškas išsigelbėjimas! Tikrai oda tampa minkšta ir švelni.


Aš mėgstu atsirinkti gerą kosmetiką. Negaliu pakęsti, kai žmonės perka pigius dalykus ir tikisi gauti gėrį. Ne, to niekada nebus. Kaina visada atitinka kokybę, nebent būna tikrai kraštutiniai atvejai. Ne man sintetinės medžiagos, aš jau geriau sumokėsiu daugiau ir žinosiu, kad naudoju natūraliai.


Mano pastebėjimas būtų toks, kad ši priemonė verta kiekvieno praleisto euro. Aš tikrai už! Ir tikrai esu įsitikinusi, kad dar ne kartą įsigysiu jį. 

Merginos, išmokite pamilti save ir tada jūsų nuomonė pradės į viską keistis. 

Gražaus likusio vakaro! 

4 komentarai:

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign