Puslapiai

Search This Blog

5.6.17

MINGLEMOOSE gertuvės!

Sveiki. Žinau, žinau, žinau... labai seniai čia buvau! Visgi 12 klasės galas, egzaminas po egzamino, pasiruošimai, tad natūralu, kad nerandu laiko prisėsti ir parašyti.
Bet pažadu - vasarą pamatysite daug įrašų, susijusių su ja ir ne tik!
O šiandien pristatau tai, ką atradau ir be ko negaliu vakar, šiandien ir rytoj - Minglemoose gertuvės! Nu patikėkit, nerandu aš žodžių joms apibūdinti...


Šiek tiek apie pačią gertuvę - labai sandari, kas man labai patinka, jog vanduo pro niekur neprabėga, kainos ir kokybės santykis - 100 procentinis. Aš asmeniškai niekada nebuvau labai didelė vandens mėgėja, kol už akių neužkliuvo ši gertuvė. Viduje esantis specialus prietaisėlis, į kurį galima įsidėti įvairių vaisių ir daržovių pakeičia vandens skonį. Jis tampa skanus, o vien ta mintis, kad jis prisotintas įvairių vitaminų... nu fantastika! Dabar visur kartu su ja - mokykloje, mieste, darbe. Patogi gerti, nes išorėje yra iš gumos padaryta vieta, kur visai patogiai gali laikyti rankose!

Patikėkit manimi, niekada nemaniau, kad gali būti taip faina gerti vandenį. Bet... yra dar kai kas! Įėję į http://minglemoose.lt/ iš karto rasite nuorodą, kur galite parsisiųsti Minglemoose receptų knygą! Daug receptų, daug asmeniškai ir mano išbandytų! Dabar kaip tik laukiu vasaros vaisių asortimento, kada padidės mano mėgstamiausių skaičius o šiai dienai pats geriausias - vyšnių ir apelsinų derinys!

 
Tad mielieji, jeigu neturite to didelio noro gerti vandenį, o tuo labiau kai rekomenduojama 2 litrus per dieną, rekomenduoju tikrai įsigyti šią lietuvių kūrybos gertuvę ir užtikrinti sau, kad vanduo gali būti geriamas ir kitaip! Lauksiu Jūsų atsiliepimų, kai įsigysite! O dabar labai trumpam atsisveikinu, nes kelių dienų bėgyje pristatysiu kitą produktą!


1 komentaras:

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign