Puslapiai

Search This Blog

14.5.17

Painu, naivu ir veliasi mintys

Sveiki. Kartais taip apima liūdesėlis, kad į čia neįdedu savęs daug, o norėtųsi.. Bet yra viena didelė problema - mokyklos baigimas. Apie kurį šiandien aš bandysiu išreikšti savo mintis.
Vieniems galbūt atrodo, kad viskas pagaliau pasibaigtų ir ramu. Taip, apie tą patį kartais pagalvoju ir aš.
Bet manau mokykla duoda daug daugiau nei vien savęs ugdymąsi. Ji duoda - tikrus draugus, kurie tau padeda įvairiose situacijose.
Aš šiandien laiminga, kad mokykla man davė draugystę, tą pilnavertę ir neapsakomą, kuri išliks visam gyvenimui.
Davė ir savęs pažinimą - atradau savo galimybes, norą kurti, tobulėti. Tie 12 metų nepraeina veltui, jei daug stengiesi dėl savęs ir dėl kitų.
Kas keisčiausia, kad beliko keturios dienos normalių mokslų. Dabartiniai vienuoliktokai - nuoširdžiai patariu, sukurkite sau kitais metais kuo daugiau ypatingų akimirkų, kurios galėtų išlikti visam gyvenimui.
12 klasė nenumaldomai prabėga, kad nespėji pajusti. Niekas kitas už tave nepaims ir neišmoks, jei ne tu pats. Turi motyvuoti save, sakyti sau, kad viskas bus gerai.
Šiandien gaila laiko, kurį kartais išsvaistydavau kitiems dalykams. Bet reziume - 12 pačių gražiausių metų, kurie mane padarė tokiu žmogumi, kokiu esu dabar. 3 mokyklos, 13 metų (kartu su paruošiama), begalės auklėtojų, mokytojų, sunku besuskaičiuoti kiek prisidėjo prie mano augimo. Tariu patį didžiausią ačiū visiems buvusiems su manimi, prisidėję bent dalele prie to, kas esu dabar. Esu be galo dėkinga tiems, kurie išliko ir daugelį metų yra su manimi. Labai Jus vertinu ir linkiu, kad kiekvienas surastute savyje valios, daug pastangų. Niekas kitas už jus nieko nepadarys. Kurkit, keliaukit, mylėkit save, draugus, galimybes, norus. Pamatykit pasaulį kitokiomis spalvomis, būkit kūrybingi, gal kiek kitoniški, bet išlikit visų gerbiami!

Aišku, šis įrašas išeina kiek anksčiau, nes per egzaminų ruošimąsi norėjau save motyvuoti viešai.
Ačiū, Aistė.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign