Puslapiai

Search This Blog

7.4.17

Oho! Javainiai - kuo jie tokie ypatingi?

Sveiki visi! Su šia gražia ir saulėta diena nusprendžiau parašyti įrašą. Jau keletą dienų neatsidžiaugiu atradusi naują skanų užkandį - OHO! Javainius.


Visada buvau mėgėja javainių. Turėjau savo favoritus, jokių kitų nepirkdavau. Na, bet pasakykite, kam nepatinka skanus maistas? Tokio žmogaus dar nepažįstu. Taigi, už mano akių užkliuvo ir šie mini javainėliai! Mane sužavėjo savo miela pakuote, skoniu ir tai, kad jie yra su viso grūdo dalių miltais! 

Išsirinkti patį skaniausią, man, deja, labai sunku. Kiekvienas yra išskirtinis, o dar ir skonių gausu, nei kitų rinkų javainėliuose. Karameliniai, braškiniai, šokoladiniai ar jogurtiniai - Tavo teisė rinktis. Aš renkuosi visus! 


Javainėlių mėgėjams ir ne tik rekomenduoju paragauti. Tikrai tikiu, kad verta, skanu ir Tau tikrai patiks! Ypač iškylose su draugais, šeima, kelionėse - nepamainomas dalykas! 

Dėkoju, kad skaitėte! Taip pat ačiū kiekvienam, kuris manimi domisi, laukia naujų įrašų. Greitai bus įrašas, kiek kitoks, neeilinis. Sekite mane čia, instagrame (aistebisk) ir facebooke (Aiste Biskyte)

Gražios dienos! ♥


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign