Puslapiai

Search This Blog

20.3.17

GREEN FEEL kosmetikos apžvalga

Sveiki!

Pagaliau... pagaliau vis geresni orai, kitokia atmosfera, šypsena veide. Gaila, kad laikas taip tirpsta ir laisvą minutę atrasti parašyti įrašą sunku surasti... Bet šiandien jus nustebinsiu su kosmetikos apžvalga, kuri man labai patiko...

Tai - COSMOWAY!


Ką labai labai mėgstu tai natūralią, lietuvišką kosmetiką. Nudžiugau gavusi išbandyti būtent šios kosmetikos gamintojų produktus. O dabar... skubu pateikti savo nuomonę apie mano išbandytą GREEN FEEL kosmetikos liniją! 

Pradėsiu nuo rankų kremo - IKONA. Jis puikiai atlieka savo funkciją - drėkina rankas. Labiausiai sužavėjo tikrai labai kvepiantis pasiflorų kvapas, norisi vis tepti ir tepti jas. Panaudojus jį rankos tampa tikrai nebe sausos, jis greitai susigeria, kas yra labai gerai. Daug ką gali suvilioti ir gražaus dizaino įpakavimas. Bet reziume man šis rankų temas patiko!

Maitinamasis veido kremas - pasakysiu tikrai nuoširdžiai - atradau man idealiai tinkantį! Vis ieškojau to perliuko, o šis pranoko visus lūkesčius! Žadu įsigyti ne kartą. Jis ypatingas tuo, kad prieš tepant makiažo pagrindą jis labai gerai sudrėkina veidą nepalikdamas jokių pėdsakų. Gal avokadų aliejus tai yra slaptasis ingredientas, bet mano veidui jis ypač tinka! Šią priemonę ypač rekomenduoju Jums merginos:)


Na ir paskutinis, bet tikrai ne prasčiausias - akių makiažo valiklis. Taip pat sužavėjo, nes valant akis jų nesausina bei nesudirgina, o priešingai - netgi padrėkina. Taip pat avokadų aliejus čia karaliauja. Jis pilnas būtiniausių vitaminų, kurie saugo odą. 

Apibendrindama visas priemones pasakysiu - Cosmoway GREEN FEEL kosmetika mano stalčiuje - vienas geriausių atradimų. Mylinčioms, saugančioms ir besirūpinančios savo oda merginoms patariu įsigyti ir turėti su savimi. Patikėkite, lietuviška kosmetika tikrai ne ką prastesnė už užsienio! 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign