Puslapiai

Search This Blog

25.2.17

Emilija iš laisvės...

Kartais kalbant apie tam tikrus filmus, man sutrinka širdies ritmas. Ir vienas iš jų visai šviežias Lietuvos kino teatruose ir mano "topuose"keliasi vis aukščiau! Taip, aš visiškai esu sužavėta, apžavėta ir kitais priešdėliais žaviuosi Emilija iš laisvės alėjos!

Iš pradžių sudomino "treileris", atrodė, kad bus stipru. Vėliau buvusiųjų žmonių pagyros, kad nieko geriau nėra matę. O galiausiai - Marijonas Mikutavičius su GJan. Ir nusprendžiau pati įsitikinti, ar tikrai jis tiek puikių liaupsių vertas.

Ir ką galiu pasakyti... jis pranoko visus mano matytus lietuviškus filmus šimtus kartų, o ką jau kalbėti apie patį siužetą.. Mane prikaustė viskas - jis kitoks, unikalus. Vaidyba, aktoriai.. Nežinau, sunku kalbėti, kai išeini iš kino salės nesupratusi, kas per šias geras 2 valandas įvyko. Aš tylėjau, nes mintys sukiojosi ir banalūs žodžiai čia netinka visiškai. Geriausias viso to paaiškinimas - Jums patiems jį reikia pamatyti, pajausti.

Aukščiau visko žaviuosi režisieriaus darbu. Tai, ką Jūs padovanojote Lietuvai Vasario 16-osios proga, yra nuostabu! Dabar norėtųsi vis daugiau ir daugiau kartų nustebti lietuvių darbais.

Pagrindinė aktorė - visiškai tiko, prilipo! Netgi, jaučiu, kartais gatvėje ją sutikus vadins ne Ieva, o Emilija.

Stipriausias galas, nežinau kiek Jūsų susitvardė su emocijomis. Tai buvo neįprastai patriotiška.


2 komentarai:

  1. labai noriu pamatyti šį filmą, o po Tavo apžvalgos dar labiau:) kai tik turėsiu galimybę, būtinai pažiūrėsiu.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Manau, kad atsiliepimas toks pat palies ir Tave :)

      Panaikinti

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign