Puslapiai

Search This Blog

4.1.17

Atrodo, sninga.

Pirmą kartą po daug metų matau tokiais dideliais kąsniais krentantį sniegą. Nostalgiškai nusišypsau. Visa tai man primena žmogų, kuris, nuoširdžiai sakau, labai daug reiškė.


Ši nuotrauka nėra visai paprasta. Man ir dabar labai sunku rašyti šį straipsnį. Ne, aš nesu šaulė, nepriklausau jų sąjungai. Tai nuotrauka, į kurią sutelpa vienas didelis prisiminimas. 
Kariuomenės kūrėjas - savanoris. Taip įvardinčiau tą žmogų. Prieš daugiau, nei 4 metus, buvo visai neįprastas rytas. Kitoks. Saulė kaip tik buvo beveik pakilusi, o ir snigti netrukus pradėjo. Namuose buvau tik aš su tuo žmogumi. Rytinis arbatos puodelis ir pokalbis apie istorinius įvykius. Be galo smagu prisiminti visa tai. Bet šiandien to žmogaus nėra. Laikas negailestingai neleido dar daugiau sužinoti. Bet aš privalėjau dėl savęs ir jo padaryti šią nuotrauką. 
Ko noriu Jums palinkėt - vertinkit nuoširdžiai savo artimiausius žmones. Dažnai save kaltinu, kad, galbūt per mažai laiko skyriau vieniems ar kitiems žmonėms. Bet Jūs turite teisę bent savo gyvenimuose tai pakeisti. Pasikalbėkit su artimais žmonėmis. Na, o Tau, žmogau, sakau - mes dar susitiksim, aš pažadu. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign