Puslapiai

Search This Blog

28.1.17

Atradimai

Nematau prasmės nesidžiaugti gyvenimu. Reikia džiaugtis ir mylėti. 
Kodėl būtent atradimais vadinu šį įrašą? Nes gyvenime man jų nestinga. Nauji žmonės, kurie pripildo mano sąrašą įdomiais pokalbiais, nutikimais. Esu įsitikinus, kad viskas vyksta ne veltui. Ir džiaugiuosi, kad jie šiandien čia, kartu su manimi. 
Naujos, gyvenimiškos pamokos, kurios siunčiamos tikrai ne veltui. Tai mus ugdo kaip asmenybes, siekia eiti pirmyn. Nieko nėra neįmanomo. Tiesiog vieni dalykai yra sunkesni, kiti lengvesni. BET - tik su užsispyrimu, noru ir tikslais tu daug daugiau pasieksi nei tie, kurie net nežino ko nori iš savęs. 
Bet didžiausi atradimai, kuriuos įžvelgiu savyje - keliaujant per laiką. Per prisiminimus. Akimirkas, kurios įstrigę tau į atmintį ir jų niekaip negali pamiršti. Kai su šypsena veide prisimeni save prieš 2, 4 ar 6 metus ir supranti, kaip laikas tave keičia. 
Rašytojas Justinas Kisieliauskas yra pasakęs: „kai paprastas "labas" virsta nepaprasta istorija...“. Tie žodžiai labai daugelį atvejų tinka mano gyvenime. Savo draugus, pažįstamus aš vadinu savo atradimais. Jie savo motyvacija papildo mane, skatina stengtis. 
Vieniems gal ir atrodys, ką čia, bevertis įrašas, be jokio paaiškinimo. Čia sudėta viskas, ką dabar galvoju. Tiesiog Jūs visi esat mano atradimai. Jei esu čia - tai jau yra daug. 
Aistė
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign