Puslapiai

Search This Blog

28.12.16

uogauoga - nauja mano kasdienė draugė!

Sveiki visi! Tikiu, kad pošventinės nuotaikos dar nedingę, priaugti keli kilogramai greitu metu ištirps ir viskas grįš į senas vėžes. Juk dar liko naujieji metai!
Šiandien mano įrašas bus apie išbandytas uogauoga kosmetikos priemones - o pakalbėti tikrai yra ką!


Visų pirma, uogauoga yra natūrali ir šviežia lietuviška kosmetika, praturtinta daugybė vitaminų. Išbandžiau 2 priemones, kurios, mano nuomone, yra labai geros ir naudingos kiekvienai merginai ir moteriai. 


Šviesos valdovė - tikrai labai gerai šį kremą apibūdinantis pavadinimas. Šis dieninis veido kremas puikiai tinka normaliai ir jautriai veido odai. Labai skaniai kvepiantis, gerai įsigeria. Išdrįsiu pasakyti - tobulos konsistencijos. Pati jį naudoju prieš makiažo pagrindą, kadangi po šio kremo labai suminkštėja oda. Pilnas vitaminų, eterinių aliejų, kvepiantis levandomis ir migdolais. 


Kita priemonė, kurią aptarsiu - tai pavojinga. Neišsigąskit, tai tik lūpų ir skruostų dažų pavadinimas su nuostabiai kvepiančiomis gervuogėmis. Spalva - tamsiai raudona su, sakyčiau, violetiniu atspalviu. Atrodo, bus labai ryškūs. Ir įsigijusi tą patį pagalvojau. Bet užtepus suteikia natūralų, šiek tiek paryškinantį atspalvį, kuris man labai patinka! Keista, tai du dažai viename. Tiek lūpoms, tiek skruostams. Man geriausia žinoti, kad visa tai yra iš natūralių ingridientų, visiškai nekenkia veido odai. 

Šias ir dar daugybė kitų uogauoga produktų galite įsigyti: http://uogauoga.lt/

Na, o aš šį įrašą tuo ir baigsiu. Jaučiu, kad sekantis bus ateinančiais, 2017 metais. Tad noriu Jums kiekvienam palinkėti sėkmingų ir kūrybingų metų! Iki susitikimo. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign