Puslapiai

Search This Blog

10.12.16

BodyBoom ir Laeder apžvalga

Sveiki. Kadangi artėja man asmeniškai viena iš gražiausių metų švenčių, aš kaip pametusi galvą pradedu kalėdinį dovanų maratoną! Bet šiandien mano įrašas bus apie 2 prekes, kurias įsigijusi norėčiau padaryti apžvalgą. Taigi, skaitom!
BodyBoom - kavos šveitiklis kūnui. Atrodo, keista sakyti, ką gali padaryti kava, tiesa? Bet patikėkit, pirmą kartą išbandžiusi jau vyksta teigiami rezultatai! Jų galima išsirinkti 3 rūšių - originalus, braškinis ir kokosinis.


Šis šveitiklis ypatingas tuo, kad jame yra daugybė įvarių natūralių ingridientų - makadamijų, argano, migdolų aliejai, himalajų druska, vitaminas E. Jis naikina kūno trūkumus bei labai skaniai kvepia!
Kūno oda taps lygi, taip pat jis padės tau sulieknėti. Taigi, aš esu labai patenkinta šiuo kavos šveitikliu ir siūlau kiekvienai merginai vonioje jį turėti. 
Laeder - unikalios, rankų darbo odinės apyrankės. Atvirai sakau - tai mano pati mėgstamiausia apyrankė, su kuria nuo šiol visada būnu. Išskirtinio dizaino, madingos apyrankės man tapo labai širdžiai mielos. 


Ypač gražiai jos atrodo ant rankos. Jos turi dar vieną pliusą - išgraviruojamas tavo norimas tekstas, kuris tau galbūt yra labai artimas. Įdomu tai, kad kartais netgi pamiršti, kad ją dėvi - ji labai patogi. 

Taigi, šį įrašą tuo ir baigsiu. Esu be galo patenkinta, kad Jums įdomu, skaitote mano blogą. Tai mane skatina eiti tolyn. O dabar sakau iki susitikimo! 

2 komentarai:

  1. Pirmą kartą įsijungiau tavo tinklaraštį ir voila - jau seku! :D labai labai patiko viskas, tik, kad galėtum truputį išsamiau apie viską rašyti, nes tarkim taip ir nesupratau - čia šitas šveitiklis iš kavos? Ar kaip? :P ir dar tokia pastaba - apyrankės neavima, ją dėvima :D, o šiaip tai šaunuolė, labai patiko!

    AtsakytiPanaikinti

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign