Puslapiai

Search This Blog

10.11.16

Vakariniai pamąstymai.

Sveiki. Pradedu naują etapą. Šis blogas bus šiek tiek kitoks nei visi, tuo ir žadu džiuginti Jus. Tai darau tiek dėl savęs, tiek dėl Jūsų. O dabar pasinerkime...
Rytoj bus labai svarbi diena mano gyvenime. Šiandien išėjus iš spaustuvės, kuri kvepia ką tik "iškeptomis" knygomis supratau - gyvenimas per trumpas atidėlioti dalykus. Aš tikiuosi, kad dabar mane supantys ir palaikantys žmonės eis su kiekvienu mano žingsniu. Labai ilgai galvojau, ar verta daryti projektą, kuris iš manęs pareikalaus daug laiko ir pastangų. Bet visgi, kada jei ne dabar? Kas, jeigu ne pati aš? Turi žinoti, jog niekas kitas nepadarys taip, kaip tu. Mes esame visi unikalūs kažkuo. Tereikia atrasti tą savąjį "aš". 
Rytoj mano pirmoji personalinė fotografijos paroda. Vieni sakys "na, ir kas čia ypatingo". Bet tik ne man. Parodą atidaryti reikia įdėti kiek įmanoma daugiau savęs. Kiekviena nuotrauka išreiškia daug manęs. Visada man nuotrauka asocijuojasi su muzika. O muzika su nuotrauka. Aš iš savęs reikalauju daug. Rezultatą galima matyti. 
Šio įrašo nenoriu daryti per daug ilgo, tik noriu pasakyti, kad šiandien tu turi galimybę stengtis tobulinti save. Nes net nežinai, kad vieną dieną šaus tavo galvoje. Aš turiu žodžius, kurie mane motyvuoja: „Įgyvendink idėją, kuri tau neduoda ramybės. Kitaip ji ir liks tik idėja.“
Pirmas sniegas, iškritęs šiandien davė lyg ženklą, kad atėjo pokyčių metas. Todėl kiekvieną, kuriam įdomu turiningai praleisti laiką, rytoj kviečiu į parodos atidarymą. Norėsiu bent keliais žodžiais kiekvienam padėkoti. Nes tik artimiausių žmonių dėka šiandien yra jaudulys, prasmė ir siekis eiti tolyn. Ačiū, Aistė. 

2 komentarai:

  1. Tiesiog ramiai palinkėsiu sėkmės ir spaudžiu ranką, kad ši niekada nenusvirtų ir visada kažką veiktų. :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Esu dėkinga Tau už viską - motyvaciją, padedant savo talentu, Tu nuostabi:)

      Panaikinti

Archyvas

Etiketės

Socialiniai tinklai

Įkvepianti citata

Įgyvendink idėjas, kurios tau neduoda ramybės. Kitaip jos ir liks tik idėjomis. - Aistė Biskytė
Copyright @ baltai juoda kava. Blog Design by KotrynaBassDesign